جمعه , 29 آگوست 2014
روایات
خانه / خاطرات

خاطرات

شهید سید رضا شرافتی

sheerafati1

راوی آقای سید حسین طاهری حدود سال ۱۳۶۵ بود شهید سید رضا شرافتی از ناحیه پا تیر خورده و مجروح شده و تو خونه بستری بود ما خیلی باهم شوخی می کردیم به اصطلاح با هم ندار بودیم تو منزلشان ... بیشتر بخوانید »

شهید علی عبداللهی

شهید علی عبدالهی

راوی آقای سید حسین طاهری سال ۱۳۶۳ وقتی که برای دیدن بچه محلهای رزمنده مون به کرخه محل گردان حبیب لشکر محمد رسول الله (اللهم صل علی محمد و آل محمد) رفته بودم شهید عبداللهی آنجا بود یه نور دیگه ... بیشتر بخوانید »

شهید سیفعلی بهروزی

beroozi

راوی مشهدی صدقعلی بهروزی (روشندل هستند) سیفعلی خیلی شوخ و بامزه بود البته جلف و بی ادب نبود و بجاو به موقع شوخی می کرد و با من هم همینطور رفتار می کرد به من توجه زیادی داشت و من ... بیشتر بخوانید »

شهید سیفعلی بهروزی

beroozi

راوی مشهدی صدقعلی بهروزی (روشندل میباشند) شهید سیفعلی وصیت کرده بود در هنگام تشییع پیکرش از ذکر اذان بیشتر استفاده شود لذا از محل و منزل تا آرامگاهش در گلزار شهدای امامزاده علی اکبر چیذر ضمن تشیع پیاده توسط اقوام ... بیشتر بخوانید »

شهید محمد رضا افتخاری

شهید محمد رضا افتخاری

شهید محمد رضا افتخاری راوی آقای رضا معروفی سال ۱۳۵۸ که تازه مسجد سید الشهدا در حال درست شدن بود من هم در مدرسه شجری کلاس پنجم مشغول تحصیل بودم یادم میاد از طرف مدرسه ، من و آقای احمدی ... بیشتر بخوانید »

شهید لطف الله بوکان

شهید لطف اله بوکان

شهید لطف الله بوکان راوی آقای رحمت پناهی حدودا اوایل پاییز سال۱۳۶۲ بود خوب البته ما خیلی نوجوان بودیم و خیلی هم داغ تو عالم بچه محلی بعضی از بچه ها نقل قولی از شهید لطف الله بوکان در مورد ... بیشتر بخوانید »

شهید یوسف پناهی

شهید یوسف پناهی

شهید یوسف پناهی راوی آقای رحمت پناهی خاطرم هست چند ماهی بود شهید عبداللهی به شهادت رسیده بود من و اخوی شهیدم (شهید یوسف پناهی) داشتیم ازمیدان امام زاده قاسم می آمدیم خانه مان جلوی خونه شهید عبداللهی که رسیدیم ... بیشتر بخوانید »

شهید سعید سیفی پور

شهید سعید سیفی پور

شهید سعید سیفی پور راوی آقای رحمت پناهی اگر اشتباه نکنم حدودا سال ۱۳۶۳ بود که بین تعدادی از برادران بسیجی پایگاه سید الشهدا در خصوص نحوه اداره موضوعی اختلافی پیش آمده که در آخر هم به امر فرمانده وقت ... بیشتر بخوانید »

شهید سید عبداله ایجادی

شهید سید عبداله ایجادی

خاطره از شهید سید عبداله ایجادی راوی:چمشید خدا خواه چند روز قبل از عملیات بدر بود که به رزمندگان مرخصی استحقاقی دادن تا با خانواده هایشان دیداری کنند بقدری نیرو زیاد بود که  قطارها و اتوبوس ها جایی برای انتقال ... بیشتر بخوانید »

شهید سعید سیفی پور

شهید سعید سیفی پور

شهید سعید سیفی پور راوی:جمشید خداخواه حدودا سال ۱۳۶۴ بود که من تو پادگان دوکوهه تو اتاق دراز کشیده بودم. نزدیک اذان ظهر بود هوا گرم گرم بود ناگهان دیدم از دور صدایی میاد که می گفت : دکتر خداخواه ... بیشتر بخوانید »

قرآن آنلاین

music-player-logo

گالری تصاویر شهدا

gallery20

گالری عکس شهدا

26

http://www.20script.ir